اگر قصد استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی و حرفه‌ای غیر از اندیکاتورهای پیش فرض متاتریدر و اندیکاتورهای قابل دانلود از طریق خود متاتریدر را دارید، در این بخش روش راه اندازی این اندیکاتورها آموزش داده شده است.

پس از دانلود اندیکاتورهای تخصصی از سایت ما، فایل را از حالت زیپ خارج کرده و محتوای فایل زیپ که یک فایل با پسوند ex4 می‌باشد را در مسیر زیر کپی نمایید.

مسیر کپی کردن اندیکاتور

نرم افزار متاتریدر را باز کنید

در این مرحله از منوی File، گزینه Open Data Folder انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه، پوشه‌ی زیر باز می‌شود. در پنجره باز شده، روی پوشه MQL4 دبل کلیک کرده و وارد این پوشه شوید.

با باز شدن پوشه جدید، روی پوشه Indicators دبل کلیک کرده و وارد این پوشه شوید. فایل .ex4 دانلود که از سایت را در این پوشه کپی کنید.

پس از کپی کردن فایل اندیکاتور دانلود شده به نرم افزار متاتریدر برگردید، و اگر منوی نویگیتور باز نیست، از این طریق این پنجره را باز کنید.

روش اول کلیک کردن بر روی آیکن نمایش داده شده است. همچنین می‌توانید از منوی View، گزینه Navigator را انتخاب کنید. همچنین روش سوم برای باز کردن این پنجره فشار دادن همزمان کلید Ctrl و N می‌باشد.

حال در پنجره باز شده از لیست اندیکاتورها، نام اندیکاتور کپی شده را پیدا کرده و به پنجره اصلی اضافه نمایید. (مشابه استفاده از سایر اندیکاتورها)

در صورتی که اندیکاتور را در لیست مشاهده ننمودید، مشابه تصویر زیر روی سرشاخه Indicators کلیک راست کرده و گزینه Refresh را انتخاب نمایید تا اندیکاتور در لیست نمایش داده شود.

توضیحات اندیکاتورهای مورد استفاده در سیستم معاملاتی آی بورس

داکیومنت مربوط به توضیحات لازم در خصوص معرفی اندیکاتورهای مورد استفاده در سیستم معاملاتی آی بورس در سند زیر قابل دانلود است. این اندیکاتورها کاری مشترک از تیم آی بورس و گروه نرم افزاری طراحی سیستم‌های معاملاتی (FMP) می‌باشند. دانلود...

متن نهایی قانون مالیات بر ارزش افزوده

متن نهایی آخرین نسخه قانون مالیات بر ارزش افزوده ابلاغی به دولت

طق معمول توی صفحه اینستاگراممون بعد از گذاشتن خبر مربوط به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده طلا، کلی بحث پیش اومد در مورد جزئیات قانون. اینجا فایل پی دی اف متن کامل قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده ابلاغ...

متن پیش نویس قرارداد ایران و چین

متن فارسی ویرایش نهایی پیش‌نویس تفاهم نامه ۲۵ ساله ایران و چین

با توجه به یه سری بحث‌هایی که کاربرهای عزیزمون توی صفحه اینستامون در خصوص تفاهم نامه ایران و چین داشتن، آخرین نسخه متن توافق ۲۵ ساله ایران و چین رو اینجا گذاشتیم که دوستان دانلود و مطالعه کنن. دانلود فایل...

آموزش استفاده از فیلترنویسی بورسی در سایت دیده بان بورس

آموزش راه اندازی و استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی در متاتریدر

اگر قصد استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی و حرفه‌ای غیر از اندیکاتورهای پیش فرض متاتریدر و اندیکاتورهای قابل دانلود از طریق خود متاتریدر را دارید، در این بخش روش راه اندازی این اندیکاتورها آموزش داده شده است. پس از دانلود اندیکاتورهای...

به بالای صفحه بردن