با توجه به این که اعتقاد ما بر شفافیت در ارائه‌ی خدمات و قیمت‌گذاری محصول و خدمات ارائه شده است، بر خود واجب دانستیم که جزئیات خدمات خود و سطح قیمتی هر دسته از خدمات را به صورت شفاف اعلام کرده تا کاربران گرانقدر از جزئیات این مسئله اطلاع کامل و شفاف داشته باشند.

سطوح قیمت‌گذاری خدمات ما

سطوح قیمت‌گذاری خدمات ما از سطح رایگان تا سه ستاره متغیر است که به منظور راحتی کاربران به تصاویر مشخص ذیل در صفحات مختلف این وب سایت نمایش داده‌ شده‌اند. در ذیل به جزئیات هر یک از این سطوح پرداخته شده است.

دانلود فیلترها رایگان بورس و فیلتر نویسی رایگان

فیلترها و ابزاهای رایگان بورس

نهایت تلاش ما بر این است که حجم زیادی از ابزارها و فیلترهای بورسی مورد نیاز را به صورت رایگان در اختیار کاربران گرانقدر قرار دهیم؛ و مهم‌ترین دلیل ما در این خصوص، باوری ما بر نیاز به وجود عدالت در فضای اقتصادی و سرمایه‌گذاری برای کلیه‌ی مردم کشور عزیزمان است. لازم به توضیح است که بخشی از این فیلترها و ابزارها نیز، گردآوری شده از سایر مراکز بوده که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است.

دانلود فیلترها رایگان بورس و فیلتر نویسی کم هزینه

فیلترها و ابزاهای بورسی بسیار کم هزینه

امروز که این بخش رو اضافه کردیم حدود ۳ ماه از شروع به کارمون میگذره که متاسفانه خوردیم به افزایش خیلی زیاد نرخ ارز و افزایش شدیدی هزینه‌های ادامه کارمون. اگر چه اصلا دوس نداشتیم این کار رو بکنیم ولی چاره ای نموند جز این که یه بخش از فیلترهای رایگان رو تبدیل کنیم به بسیار کم هزینه که بتونیم هزینه‌های به وجود اومده رو جبران کنیم. البته با توجه به استقبال خیلی خوب از فیلترها هزینه‌ها رو خیلی کم گذاشتیم چون با در نظر گرفتن حجم دانلود از سایت یه بخش از هزینه های جدیدی که ایجاد شده پوشش داده میشد.

دانلود فیلترها رایگان بورس و فیلتر نویسی رایگان

فیلترها و ابزاهای بورسی، رده تک ستاره

همانگونه که اشاره شد اکثریت ابزارها و فیلترهای بورسی ارائه شده با مشاوره صاحب‌نظران و کارشناسان خبره این امر طراحی می‌گردند. این دسته از ابزارها که تحت عنوان تک ستاره در نظر گرفته شده‌اند، کارکرد عمومی داشته اما با توجه به هزینه‌ی مشاوره‌ای که از سوی ما به کارشناسان و مشاوران پرداخت می‌گردد، در سطح فیلترهای کم‌هزینه لحاظ شده‌اند. حدود قیمت این دسته از ابزارها از سطح ۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان قرار دارند.

دانلود فیلترها رایگان بورس و فیلتر نویسی رایگان

فیلترها و ابزاهای بورسی، رده دو ستاره

این دسته از ابزارها و فیلترهای بورسی نیز همانند رده‌ی تک ستاره بوده اما کارشناسان و مشاوران سطح بالاتری در ایجاد آن‌ها نقش داشته‌اند که هزینه‌های بیشتری را برای ما در پی داشته‌اند؛ و لذا سطح هزینه‌ی دریافتی جهت این فیلترها در سطح ۲ و در رنج قیمت ۱۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان لحاظ شده‌اند.

دانلود فیلترها رایگان بورس و فیلتر نویسی رایگان

فیلترها و ابزاهای بورسی، رده سه ستاره

این دسته از ابزارها و فیلترهای بورسی نیز همانند رده‌ی تک ستاره و دوستاره بوده اما در طراحی آن‌های و تحقیقات و پژوهش انجام گرفته تجارب بخش بیشتری از افراد لحاظ شده است. این دسته از فیلترها در رده‌ی قیمتی سه ستاره قرار داشته و رنج قیمت آن‌ها در مبالغ بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان قرار دارند.

blank

فیلترها و ابزاهای بورسی اختصاصی

با توجه به نیاز بسیاری از متخصصین به طراحی فیلترها و ابزارهای اختصاصی جهت تسریع انجام عملیات سرمایه‌گذاری، ما خدمات طراحی ابزارهای اختصاصی را در کنار خدمات عمومی، به کاربران عزیز ارائه می‌نماییم. در این بخش از خدمات ما بر اساس نیازها و الگوریتم‌های ارائه شده از سوی کاربران، ابزارهای لازم طراحی و پیاده‌سازی خواهند شد. هزینه‌ی این بخش از خدمات کاملا متغیر و وابسته به حجم کار و اهمیت موضوع از سطح رایگان تا مبلغ توافقی متغیر می‌باشند.
جهت دریافت خدمات طراحی ابزارها و فیلترهای اختصاصی بورسی از طریق این لینک اقدام فرمایید.

روش پرداخت

روندهای پرداختی ما به سه شکل ذیل لحاظ شده‌اند:

  1. در خصوص ابزارها و فیلترهای رایگان بورس، کاربران گرانقدر بدون پرداخت هزینه و با تکمیل فرم‌های مربوطه امکان دانلود سریع فایل‌های مربوطه را خواهند داشت. 
  2. در خصوص محصولات و فایل‌های غیر رایگان، پرداخت به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت میانی زرین پال که از درگاه‌های واسط پرداخت معتبر کشور است انجام شده و مستقیما پس از پرداخت امکان دسترسی به فایل مربوطه برای کاربران فراهم است. توجه فرمایید که دانلود فایل‌ها محدودیت زمانی ۷۲ ساعته داشته و تا قبل از این زمان کاربران ارجمند باید اقدام به دانلود و ذخیره فایل‌ها نمایند و پس از اتمام این مدت زمانی لینک‌های دانلود منقضی خواهند شد.
  3. در خصوص فیلترها و ابزارهای بورسی اختصاصی، پس از تفاهم بر روی هزینه‌ی طراحی و پیاده‌سازی، ۷۰% مبلغ توافقی از طریق انتقال بانکی به عنوان پیش پرداخت دریافت شده و مابقی هزینه پس از تحویل کار از متقاضی دریافت خواهد شد. لازم به توضیح است که پیش پرداخت دریافتی قابل عودت نخواهد بود.
متن پیش نویس قرارداد ایران و چین

متن فارسی ویرایش نهایی پیش‌نویس تفاهم نامه ۲۵ ساله ایران و چین

با توجه به یه سری بحث‌هایی که کاربرهای عزیزمون توی صفحه اینستامون در خصوص تفاهم نامه ایران و چین داشتن، متن پیش نویس رو اینجا گذاشتیم که دوستان دانلود و مطالعه کنن. برای نمایش تصویر توی سایز بزرگ روی عکس‌ها...

آموزش استفاده از فیلترنویسی بورسی در سایت دیده بان بورس

آموزش راه اندازی و استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی در متاتریدر

اگر قصد استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی و حرفه‌ای غیر از اندیکاتورهای پیش فرض متاتریدر و اندیکاتورهای قابل دانلود از طریق خود متاتریدر را دارید، در این بخش روش راه اندازی این اندیکاتورها آموزش داده شده است. پس از دانلود اندیکاتورهای...

تابع آماده محاسبه اندیکاتور CCi برای فیلترنویسی بورس ایران

تابع کمکی محاسبه اندیکاتور CCI در فیلترنویسی بورس

توی این مقاله یه توضیحات مختصری در خصوص اندیکاتور CCI و کاربردش دادیم و در انتها هم تابع کمکی محاسبه این اندیکاتور برای استفاده در فیلترنویسی بورس ایران ارائه شده. اندیکاتور CCI چیست؟ اندیکاتور CCI یا شاخص کانال کالا (Commodity...

تابع آماده اندیکاتور استوکاستیک stochastic برای فیلترنویسی بورس

تابع کمکی محاسبه اندیکاتور Stochastic در فیلترنویسی بورس

توی این مقاله یه توضیحات مختصری در خصوص اندیکاتور استوکاستیک (Stochastic) و کاربردش دادیم و در انتها هم تابع کمکی محاسبه این اندیکاتور برای استفاده در فیلترنویسی بورس ایران ارائه شده. اندیکاتور استوکاستیک (Stochastic) چیست؟ اندیکاتور استوکستیک (Stochastic) رو اولین...

به بالای صفحه بردن